Nuus

WP Rugby

Agter van links na regs: Charl Cronje (WP o.16 Grant Khomo); Henri van der Westhuizen (WP o.18 Akademie); Canan Moodie (WP o.18 Akademie) ; Marco de Witt (WP o.18 Cravenweek); Jacques Mostert (WP o.18 Cravenweek XV-tal)

Voor van links na regs: Jaco Wiehahn (WP o.16 Grant Khomo); Gustav Laubscher (WP o.16 Grant Khomo); Tarique Pietersen (WP o.18 Akademie) ; Hen-Ko Smuts (WP o.18 Cravenweek XV-tal)

Baie geluk aan ons seuns wat opgeneem is in die WP skole rugbyspanne wat gedurende die Junie skoolvakansie aan die verskillende provinsiale toernooie gaan deelneem. Die o.18 Cravenweek en Akademieweek vind plaas by Grey College in Bloemfontein en die o.16 Grant Khomo week vind plaas by die Hoërskool Rob Ferreira in Witrivier.

 

Assessering - Kwartaal 2 2019

 

 

12

11

10

9

8

Ma

27/5

Landb 1

2 (10:45 – 12:45)

Rek 1

1½ (11:15 – 12:45)

FW 1

2 (10:45 – 12:45)

Wisk 1

1½ (11:15 – 12:45)

Eng 4

1½ (11:15 – 12:45)

L Tegn

2 (10:45 – 12:45)

LBP

1½ (11:15 – 12:45)

BS 1

1½ (11:15 – 12:45)

 

 

Lew W 1

2 (10:45 – 12:45)

Geo 1

2 (10:45 – 12:45)

Di

28/5

Afr 2

2½ (10:15 – 12:45)

Eng 2

1 (11:45 – 12:45)

Afr 1

2 (10:45 – 12:45)

Afr 2

1 (08:15 – 09:15)

Wisk 1

1½ (11:15 – 12:45)

SK

1¼ (11:30 – 12:45)

Wo

29/5

Landb 2

2 (10:45 – 12:45)

Rek 2

1½ (11:15 – 12:45)

LO

1½ (11:15 – 12:45)

Wisk 2

1½ (11:15 – 12:45)

LO

1¼ (11:30 – 12:45)

Lew W 2

2 (10:45 – 12:45)

Do

30/5

Eng 2

2 (10:45 – 12:45)

Afr 1

2 (10:45 – 12:45)

FW 2

2 (10:45 – 12:45)

LO

1 (11:45 – 12:45)

Wisk 2

1½ (11:15 – 12:45)

BS 2

1½ (11:15 – 12:45)

Geo 2

1½ (11:15 – 12:45)

Vr

31/5

Wisk 1

3 (09:45 – 12:45)

Wisk 1

2 (10:45 – 12:45)

Eng 2

1 (11:45 – 12:45)

Ekon

1½ (11:15 – 12:45)

Biol

1 (11:45 – 12:45)

WG 1

3 (09:45 – 12:45)

WG 1

1½ (11:15 – 12:45)

Ma

3/6

Wisk 2

3 (09:45 – 12:45)

Wisk 2

2 (10:45 – 12:45)

Rek

2½ (10:15 – 12:45)

Geo

1½ (11:15 – 12:45)

Rek

1½ (11:15 – 12:45)

WG 2

3 (09:45 – 12:45)

WG 2

1½ (11:15 – 12:45)

LBP

1½ (11:15 – 12:45)

 

 

 

 

Lew W 1

2½ (10:15 – 12:45)

Di

4/6

LO

1½ (08:15 – 09:45)

LO

1½ (11:15 – 12:45)

Afr 2

2 (10:45 – 12:45)

Afr 4

¾ (12:00 – 12:45)

Tegn

1¼ (11:30 – 12:45)

Afr 1

2 (10:45 – 12:45)

Wo

5/6

Lew W 1

2½ (10:15 – 12:45)

FW 1

2 (10:45 – 12:45)

Landb 1

1½ (11:15 – 12:45)

Tegn

2 (10:45 – 12:45)

Eng 2

1½ (11:15 – 12:45)

BS 1

1½ (11:15 – 12:45)

Geo 1

3 (09:45 – 12:45)

Do

6/6

Rek

3 (09:45 – 12:45)

STUDIE

 

Eng 1

2 (10:45 – 12:45)

Gesk

1½ (11:15 – 12:45)

Ekon

1 (11:45 – 12:45)

LBP

2 (10:45 – 12:45)

Lew W 2

2 (10:45 – 12:45)

Vr

7/6

Eng 1

2 (10:45 – 12:45)

FW 2

2 (10:45 – 12:45)

Landb 2

1½ (11:15 – 12:45)

Eng 4

1½ (11:15 – 12:45)

Gesk

1¼ (11:30 – 12:45)

BS 2

1½ (11:15 – 12:45)

L Tegn

1½ (11:15 – 12:45)

Geo 2

1½ (11:15 – 12:45)

 

 

Ma

10/6

Afr 3

2½ (10:15 – 12:45)

Eng 1

2 (10:45 – 12:45)

Wisk 1

2 (10:45 – 12:45)

SN

1 (11:45 – 12:45)

Geo

1 (11:45 – 12:45)

WG 1

1 (11:45 – 12:45)

Di

11/6

FW 1

3 (09:45 – 12:45)

Landb 1

1½ (11:15 – 12:45)

Afr 3

1 (11:45 – 12:45)

Biol

1 (11:45 – 12:45)

Afr 2

2 (10:45 – 12:45)

Geo 1

3 (09:45 – 12:45)

Wo

12/6

Eng 3

2½ (10:15 – 12:45)

Afr 2

2½ (10:15 – 12:45)

STUDIE

 

Eng 2

2 (10:45 – 12:45)

SK

1 (11:45 – 12:45)

Do

13/6

FW  2

3 (09:45 – 12:45)

Landb 2

1½ (11:15 – 12:45)

Wisk 2

1 (11:45 – 12:45)

Rek

1½ (11:15 – 12:45)

SN

1 (11:45 – 12:45)

Geo 2

1½ (11:15 – 12:45)

L Tegn

1½ (11:15 – 12:45)

WG 2

1 (11:45 – 12:45)

BS

3 (09:45 – 12:45)

 

 

 

 

 

Voorlopige Datums - 2e Kwartaal

TWEEDE KWARTAAL:  2019

Saterdag

tot

Woensdag

16 Maart

tot

20 Maart

Rugby o.14 Toernooi (Outeniqua)

Rugby o.15 Toernooi (Outeniqua)

Rugby o.16 Toernooi (Paarl Gim)

Rugby o.19 Noord/Suid (Garsfontein)

Woensdag tot

Saterdag

27 Maart tot

30 Maart

Rugby o.19 WSF

Dinsdag

  2 April

Skole begin

Saterdag

  6 April

Rugby Wynberg (T)

Saterdag

13 April

Rugby Rondebosch (W)

Donderdag

18 April

Ouerbesoeke

Vrydag tot Maandag

19 April tot

22 April

Paasnaweek

Tuisnaweek

Saterdag

27 April

Rugby Tygerberg (T)

Woensdag

  1 Mei

Werkersdag

Woensdag tot

Saterdag

  1 Mei tot 4 Mei

Rugby o.19A Wildeklawer

Saterdag

11 Mei

Rugby Bishops (T)

Donderdag

16 Mei

BLOB Gholfdag – Robertson

Vrydag

17 Mei tot 19 Mei

Tuisnaweek

Saterdag

25 Mei

Rugby Stellenberg (W)

Vrydag

31 Mei

Skuurdans

Saterdag

  1 Junie

Rugby Paarl Gim (T)

Donderdag

  6 Junie

Wynveiling

Vrydag

  7 Junie

Rugby WP Bondetoernooi

Saterdag

  8 Junie

Rugby WP Bondetoernooi

Vrydag

14 Junie

Skole sluit

 

Advertensie - Skoolhoof Vakature

HOËR LANDBOUSKOOL BOLAND

SKOOLHOOF

Hierdie vakature is geadverteer in die WKOD Vakaturelys 1 van 2019 wat op 15 Februarie 2019 verskyn het. Die vakaturelys is beskikbaar op die WKOD webblad ( http://wced.pgwc.gov.za/home/home.html )

Voornemende kandidate word uitgenooi om aanlyn aansoek te doen.

E-pos navrae aan:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.